WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Prosimy o telefoniczną rezerwację sali odsłuchowej minimum na dwa dni przed planowaną wizytą.

Nasz nr 42 630-57-18

Zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem: biuro@e-benefit.com.pl

Szybki kontakt

 • Benefit - Studio Dźwięku i Reklamy
 • ul. Tymienieckiego 25a
 • 90-350 Łódź
 • tel. 42 630-57-18
 • benefit@kinodomowe.lodz.pl

ZAPRASZAMY W GODZINACH
poniedziałek-piątek 11.00-18.00
sobota 10.00-14.00

Szczególnie polecamy

Monumentalna jakość brzmienia. Tego można spodziewać się po stereofonicznym wzmacniaczu zintegrowanym MA9000, który łączy w jednej obudowie, możliwości potężnego wzmacniacza o mocy 300 Watów na kanał, z funkcjonalnością typową dla najwyższej klasy przedwzmacniacza.

MA9000 posiada 16 wejść sygnału, w tym: 6 niezbalansowanych (RCA), 2 zbalansowane (XLR), 2 dla sygnału gramofonowego (dla wkładek MM oraz MC), 6 cyfrowych – zapewniając tym samym możliwość podłączenia wszystkich obecnie posiadanych źródeł dźwięku, a także tych które zostaną zakupione w przyszłości. Sześć dedykowanych wejść cyfrowych może przesyłać sygnał o maksymalnej częstotliwości próbkowania 32-bit/384kHz. Dyskretna, ośmiozakresowa regulacja barwy dźwięku jest możliwa do przypisania konkretnemu wejściu i pozwala na precyzyjne, ręczne, dostrojenie słuchanej muzyki w taki sposób, aby brzmiała lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Wejścia gramofonowe MM i MC mogą być idealnie dostrojone do konkretnej wkładki i gramofonu, pozwalając posiadanej płytotece zabłysnąć tak mocno, jak to wcześniej nie miało miejsca. Funkcja Home Theater Pass Through oznacza tryb pracy wzmacniacza, w którym regulacja głośności przestaje działać, a wzmacniacz staje się wówczas końcówką mocy. Dzięki temu istnieje możliwość idealnego zintegrowania MA9000 z posiadanym systemem kina domowego.

Imponująca moc 300 Watów na kanał oznacza możliwość wysterowania praktycznie każdych zestawów głośnikowych. Wyjątkowe doświadczenie firmy McIntosh w zakresie projektowania i wytwarzania transformatorów stało się już legendą w przemyśle audio. Znajdujące się w MA9000 autoformery są transformatorami które umożliwiają bezpieczne wysterowanie mocą 300 Watów na kanał kolumn o impedancji 8, 4 i 2 Ohm. Chronią jednocześnie zestawy głośnikowe przed uszkodzeniem w przypadku wystąpienia awarii tranzystorów oraz gwarantują przepływ mocy o niskim poziomie zniekształceń. Układ Power Guard®, zabezpiecza kolumny przed przesterowaniem, które może je uszkodzić. Działa on z szybkością światła monitorując ścieżkę sygnału i utrzymując zniekształcenia poniżej poziomu 2%, a także zapewnia bezpieczny sygnał na wyjściach wzmacniacza. Nowy, wbudowany, wzmacniacz słuchawkowy High Drive, oferuje zwiększone możliwości wzmocnienia sygnału oraz wyższą moc wyjściową. Został on zoptymalizowany do pracy z praktycznie wszystkimi dostępnymi na rynku słuchawkami, czego efektem stało się uzyskanie najwyższej jakości wrażeń odsłuchowych. Obudowę wzmacniacza wykonano w części z pięknie wypolerowanej stali nierdzewnej, która idealnie współgra z klasycznym szklanym panel przednim McIntosha, stanowiąc ozdobę waszego pokoju.

Dane techniczne:

 • - Moc 300 Watów na kanał przy 8/4/2 Ohm.
 • - Autoformery – najsłynniejsze transformatory firmy McIntosh.
 • - Układ Power Guard® - chroni przed przesterowaniem.
 • - Podświetlane wskaźniki mocy wyjściowej.
 • - Przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC) obsługujący częstotliwość próbkowania do 32-bit/384kHz
 • - Sześć wejść cyfrowych: asynchroniczne USB, 2 koaksjalne, 2 optyczne i MCT.
 • - Wzmacniacz gramofonowy z oddzielnymi wejściami sygnału gramofonowego MC i MM.
 • - Wzmacniacz słuchawkowy z gniazdem słuchawkowym na panelu przednim, umożliwiający podłączenie słuchawek o impedancji od 20 do 600 Ohm.
 • - Ośmiozakresowa regulacja barwy dźwięku.
 • - Poziom zniekształceń harmonicznych: 0.005%
 • - Monogramowane radiatory

Wymiary: (WxSxG) 24 x 44,5 x 56 cm.

Masa: 45.8 kg

Wzmacniacz jest dostępny w naszym salonie. Zapraszamy na odsłuch. << zwiń

Marka Sounddeco stworzona została z myślą o odbiorcach ceniących sobie doskonałą jakość brzmienia w połączeniu z piękną formą. Ich produkty to efekt współpracy ludzi wyspecjalizowanych w zakresie akustyki oraz designu, a także opinie salonów audio i klientów... >> więcej

AUTORYZOWANY DEALER PRODUKTÓW